Neler Yapıyoruz?

PR ve Medya İletişimi

Kurumsal iletişim hedefleriniz doğrultusunda medya planınızı oluşturarak medya bilinirliğinizi sağlıyor, yaratıcı içerik yönetimimizle medya ile aranızdaki iletişimi sürekli kılıyor, etkin haber ve röportaj çalışmalarınızı yönetiyoruz.

Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik ve logo tasarımı markanızın imzası ve özetidir. Kreas Medya uzmanlığında kartvizit, katalog, broşür, afiş, ambalaj ve fuar standı gibi tüm kreatif tasarımlarınızı şekillendiriyoruz.

Kurumsal Yayıncılık

Uzun yıllar ulusal gazete ve dergilerde çizgi üstü çalışmalar yapmış profesyonel yayın ekibimizle Türkiye’nin en önemli kurumsal yayınlarında hem içerik hem de tasarım olarak fark yaratmaya devam ediyoruz.

Algı Yönetimi

Hedef kitlenizin beklentilerine uygun iletişim stratejileriyle markanızın algısının oluşturulmasını sağlıyor; marka kimliğine uygun olarak, hedef kitlenizle aranızda sıcak bağ ve güven oluşturacak çalışmalara imzamızı atıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Yeniçağın en güçlü iletişim aracı sosyal medyada, markanızın hedef kitlesi ile arasındaki dijital iletişimi ve marka kimliğinize uygun olarak takipçilerinizle olan dijital ortamdaki birlikteliğinizi yönetiyor, daha fazla kişiye erişmenizi sağlıyoruz.

Aynı zamanda blog ve haber sitesi gibi dijital platformlar için % 100 SEO uyumlu, özgün içeriklerle markanızı liderliğe taşıyacak stratejik içerik planlama hizmetleri sunuyoruz.

Etkinlik/Sponsorluk Yönetimi

Markanızın etkinlik, organizasyon, basın lansmanı, fuar katılımı ve sponsorluk çalışmalarıyla markanız hedef kitlesini farklı platformlarda bir araya gelmesini sağlıyoruz.

Fotoğraf/Video Çekimi

En etkili, dikkat çekici stüdyo veya açık hava çekim seçeneklerimizle; ürün, moda, mekân, organizasyon fotoğrafçılığı ve video çekimlerinizi profesyonel bakış açısıyla gerçekleştiriyoruz.